Gladiatus:Świat Gladiatorów

To forum poświęcone grze GLADIATUS.Rejesrujcie sie i piszcie


  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Jak pokonać Gustawa na 10lvl (najprosztrze rozwiązanie)

#1 2010-12-02 20:28:36

 Kamo44

Administrator

Punktów :   

Jak pokonać Gustawa na 10lvl (najprosztrze rozwiązanie)

Jak pokonać Gustawa na 10lvl (najprosztrze rozwiązanie)
Witajcie, pokaże mam jak szybko i bez problemów, z małymi kosztami pokonać Gustawa.
Jest już jeden taki poradnik, ale jest bezcelowow zawyżony ( prawie 3 razy droższy od mojego)

Przepraszam za zdjęcia zaraz bedą poprawione


1. Najważniejsze jest to aby mieć:
na klonie
90% na krytyczne trafienie, a gdy już to osiągniemy reszte przedmiotow kupmy z obrażeniami żeby średnie obrażenia wynosiły 18-20, charyzma im większa tym lepsza wiadomo zawsze % na podwojne trafnie, a władniae optymalnie powinno wynosci ok 50(po doladowaniu)



2 Bloker, najważniejsze to 90% na odebranie trafienia, charyzma moze byc juz od 30, ponieważ gustaw ma 33-35 to i tak nie bedzie nawalal czesto, odporość na krytyczne trafnienia moze byc mała albowiem gustaw rzadko atakuje krytikalem



3 Drugi atakujący, wystarczy mu 50% na krytyczne trafienie i obrażenia około 12-14, charyzma powinna być większa od mojej lecz nie straczylo mi funduszy:), wladanie opcjonalnie jak już wyżej pisalem okolo



4 Medyk wystarczy ze ma 150 uzdrowienia i okolo 80-90% na krytyczne uzdrowienie, to jest bardzo łatwo osiągnąć. Nie potrzebny tu blok, ataki beda szły na blokera


5 Ostatni rzołnierz, możesz go mnieć lecz jest niepotrzebny w tym ustawieniu, sam mam go ale NIE JEST POTRZEBNY używam go do CT, a gdy macie słabego klona(umiejętności) to zróbcie z niego medyka a przedmioty powieżcie innemu atakierowi.


Cały koszt: 3 rzołnierzy + ich wyposarzenie (nie liczac klona bo to przedmioty z głównej postaci) + przegrane aukcje to jedynie 30k:) Zysk z każdego najkrutszego przejscia wychodzi okolo 1,5k 2k a jeżeli masz dobre ceny na rynku to mozna zarobic ok 5k

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Jak pokonać Gustawa na 10lvl (najprosztrze rozwiązanie)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleaterforumgame.pun.pl www.dooomin.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl